Dunkel

Getinjo - Pare 

Abonnieren
Aufrufe 1,3 Mio.
98% 32 000 340

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Video : Noar Krasniqi
Instrumental: PlugBeats
Getinjo - Pare


Am

 

17 Jun 2021

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 0   
Samche Imeri
Samche Imeri Vor 4 Stunden
Getinjo few years earlyer Aedin sa shum t dua oj moj pare..
gaz veliqi
gaz veliqi Vor 10 Stunden
Mesazh shum imir
Lusilavicishta
Lusilavicishta Vor 4 Tage
Super❤️👁👄😭
Lukas Llukas
Lukas Llukas Vor 5 Tage
Ti je gjigand
Bossi Droges
Bossi Droges Vor 5 Tage
Kte keng duhet ta degjoj pronari im😭
Alban 40
Alban 40 Vor 5 Tage
Ama vet me s klas
Leon Art
Leon Art Vor 6 Tage
2PAC SHQIPTAR
Qemal Uku
Qemal Uku Vor 8 Tage
super kenge,me vjen keq qe esht e nenvlersuar
MaLA
MaLA Vor 10 Tage
Realitet e pares 💪🏻👊🏻
ALBANIA EAGLE
ALBANIA EAGLE Vor 10 Tage
Po hyri paria ne mes ka mbaru cdo gje..
Ylli Kola
Ylli Kola Vor 11 Tage
Bravo getting parka back giti faret
Tony hesapi
Tony hesapi Vor 13 Tage
Hallall getinjo I ke ra kokes ai leku poshter ka mor ne qaf gjith planetin
ARtty high
ARtty high Vor 13 Tage
Mos mkallxo ti mu per pare kur je tu vozit E class, edhe ore ma t shtrejt se E classa
Lyrics Bobi
Lyrics Bobi Vor 14 Tage
Brravo Geti te lumte me kete kenge i meriton 100M like♥️
salsanoofficial
salsanoofficial Vor 14 Tage
Shume e forte kjo kange shume e vertet super shume fjale tforta 🔥
aclacl
aclacl Vor 15 Tage
Getinjo meriton vendin e Parë
ele ktrical
ele ktrical Vor 16 Tage
legjend ka me ngel geti
Albjon Maklekaj
Albjon Maklekaj Vor 16 Tage
Kinh
frenk valley
frenk valley Vor 18 Tage
parja, sex, dhe fame jan deshira qe njeriu duhet ti kotrolloj.. controll your self dont give too lust.
Albert Gabriel
Albert Gabriel Vor 18 Tage
👑👑👑👑💸💸💸💸👑👑👑👑
Kristian Prendi
Kristian Prendi Vor 19 Tage
🔥🔥🔥🔥🤘🤘🤘🤘🤘🤘
Valmir Bukoshi
Valmir Bukoshi Vor 19 Tage
Roman me 2000faqe ne 3 Minuta. 🙌🙌🙌
Edmond Dedvukaj
Edmond Dedvukaj Vor 20 Tage
Prej ksaj kang qe se ke ba per pare, tka dal ma e bukur se krejt ato komercialet (opinioni jem) rrespekt
mmpj twod
mmpj twod Vor 20 Tage
I vetmi reper qe cdo fjal qe e qet e ka te sakt , rrespekte gjergj fishta i hip hopit ❤️❤️❤️
Kebab Trailer
Kebab Trailer Vor 21 Tag
Parja left the chat
Bobiras G
Bobiras G Vor 21 Tag
PARJA LEFT THE CHAT....
Le Lui
Le Lui Vor 21 Tag
Je i madhë Gentinjo 🤝 🇦🇱
NOTHING
NOTHING Vor 22 Tage
Schum fort amo hiq se paske mixu bro
Shpresa Hyseni
Shpresa Hyseni Vor 22 Tage
Duhet ta degjojne 7.7 miliard banoret e botes. Eshte marre si ka kaq pak klikime me nje mesazh gjigand qe mban nen vete. Te lumte Gentinjo 👏👏👏
doliio volay
doliio volay Vor 21 Tag
shum i ki tekset ma te mira se mozzik. Bile po shtin me mendu e jo veq qite shite...
Badalli Nuhi Nuhi
Badalli Nuhi Nuhi Vor 22 Tage
Getinijo sakatinjo
noizy noizy
noizy noizy Vor 22 Tage
te lumte goja o vlla e ke qa kte keng 🙌
Laco Laco
Laco Laco Vor 23 Tage
Rrespekte vlla po ban hip hop bravo❤👌 Bravo edhe per kangen 👌🙏
Gabriell Koci
Gabriell Koci Vor 23 Tage
Thojna Zot faleminderit saher t'bojna pare A n'fakt parja osht dreqi që na qiti fare Parën nuk e boni Zoti po e boni idioti Parja ta prish zemrën, t'shtin me harru kush osht i joti ! #BravoGetinjo je nr 1 e veq kush lodhet me bo muzik ne 2021 se kjo keng eshte dhe do mbetet Hit 👍👌
abbsnn cose
abbsnn cose Vor 22 Tage
Ata qe kan ber disslike u ka djeg pak😂😂
NewWorld
NewWorld Vor 23 Tage
super tekst,realitet i goditur ,urime per kete teks
wnnalis cioov
wnnalis cioov Vor 23 Tage
Defenitivisht 👏👏👏👏👍
Axh3r A
Axh3r A Vor 23 Tage
edhe lapsit i vjen marre kur e kap Geti ndore..se mendon se seshte i denje per fjalet e kti mjeshtri
Zyrafete Kadrijaj
Zyrafete Kadrijaj Vor 23 Tage
Shum tekst i vertet per kohen e parshtashme
ema art
ema art Vor 23 Tage
o njerz lutnu per zot ta kem shneten familjen mes kqyrni me prek havajen me dor knaqnu me qata qe e keni elhamdulah i zotit tjemi te knaqur me ti me qat rrisk qe najke dhan mes ta keqpordormi ta kthejm shpinet ty familjes amin inshalla
wnnalis cioov
wnnalis cioov Vor 23 Tage
Bkr
ema art
ema art Vor 23 Tage
Rrespekt vlla keng me shum domethanje
D N
D N Vor 24 Tage
Po dalim nbitcoina krejt qr mos po bahet ma mire
bb4live inter
bb4live inter Vor 24 Tage
Parja tshtini me menu se je tu knaq po kurr su knaqe..kjo ishte fjala.ma.kuptimplot e tan kanges rrespekt
Mr. Man
Mr. Man Vor 24 Tage
shum i ki tekset ma te mira se mozzik. Bile po shtin me mendu e jo veq qite shite...
Alberta Dodaj
Alberta Dodaj Vor 24 Tage
Getinjo 4years ago realizon kengen: O moj pare, duke I shprehur dashurine😂 Tani diss me kete 🥴🥴😬 Ndaje mendjen vella ben apo sben😜
Lejla Lejla
Lejla Lejla Vor 24 Tage
👏👏👏
Lejla Lejla
Lejla Lejla Vor 24 Tage
👏👏👏
Alfa Brooklyn
Alfa Brooklyn Vor 25 Tage
E ki myt krejt ket beat KING!!!!!
Vesel Albooz
Vesel Albooz Vor 25 Tage
Fakte 💯
ToniSadiku
ToniSadiku Vor 25 Tage
Kurgjo kunder kerkuj ama mos t qet muzika as 1 artist GETINJO e ka mshel per si vjet
Albanian UK
Albanian UK Vor 26 Tage
A din sa shum te du o moj pare o moj pare Tash kundra pares E le ba paren ti bac. Pa pare ste jep kerkush rendsi
Luan Keraku
Luan Keraku Vor 26 Tage
Ked e Verdetë është gedo😔🥺🤍👑🪐
des ist
des ist Vor 26 Tage
Getinjo Sot: parja tfliq Getinjo para pak vite: oh Sa shum te dua oh moj pare Kerkush nuk e mer qesi budall serioz
Meriton Kuchi
Meriton Kuchi Vor 26 Tage
Po nuk o to thon mos boni pare mesazhi o me pare ndryshoje jeten jo veten o stahor ti qifsha trut e peshkit qe i paske
Tayna
Tayna Vor 26 Tage
Bkr
Florent Rexhepi
Florent Rexhepi Vor 26 Tage
geti : a edin sa shum te dua o moj pare
Bruna Malaj
Bruna Malaj Vor 26 Tage
Super text
Bruna Malaj
Bruna Malaj Vor 26 Tage
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
John
John Vor 26 Tage
Super kenge. 😍 Dhe ska dit qe se dëgjoj ket këngë 😍❤️ . Dhe. Mezi po pres të dali ne stori e ista dhe fb si këngë 😍
caush boduri
caush boduri Vor 26 Tage
Nje mesazh me nje te verterte e hidhur👏👏👏👏👏👏👏👏👏
GILI - VI
GILI - VI Vor 26 Tage
Histori e vertet me fakT🙏🙏🙏💪💪🇦🇱
Jorgen Tresa
Jorgen Tresa Vor 26 Tage
O djeg🔥
Valentin Pergjoka
Valentin Pergjoka Vor 26 Tage
E ke myt vlla...qa na bani kjo pare i bani tgjitha kto qe thua ti edhe ma shume
mikea hiooi
mikea hiooi Vor 26 Tage
Kjo kenge eshte me plote kuptimin e fjales "ART"
Oznek Official
Oznek Official Vor 27 Tage
feat with Doza mc
pashk sokoli
pashk sokoli Vor 27 Tage
gang mat mir bot nuk kam ni ma shum po sillet parja sesa globi
Besnik Hebibi
Besnik Hebibi Vor 27 Tage
Kush eka bo dislike ja qifsha 12 mi nana
Orest Kubolli
Orest Kubolli Vor 27 Tage
Iku UNIKKATILI erdhi GETINJO
mikea hiooi
mikea hiooi Vor 26 Tage
1 super keng me super mesazh qe ska kap 1 milion. Normal duhet me knu deal jo real
berat beluli
berat beluli Vor 27 Tage
Shum e vertet realitetin eke than bravo
miko foin
miko foin Vor 27 Tage
Amazing song 👏
fitim haziri
fitim haziri Vor 28 Tage
bravo getinjo shum te fort e paske bo qit muzik
Kastriot Tërvoli
Kastriot Tërvoli Vor 28 Tage
Keng me kuptim zmra
Jul Kind
Jul Kind Vor 28 Tage
Respekt. Je I madh. E vertet. Kush ka pare
Ismail Qemali
Ismail Qemali Vor 28 Tage
Wow! Nuk degjova as nje fjal te pavertet, vetem realitetin 👏👏😥
miko foin
miko foin Vor 27 Tage
Halla koft
MilimetriOfficial S-14
hallall per kto fjal e ishalla i thirrin menjes SHQIPTART me rrespektu njoni tjetrin ma shum se me e vra se na hongri dreqi ne shqiptarve tu vra per pare
XArdian
XArdian Vor 28 Tage
Respekt kerjt
sokin jon
sokin jon Vor 28 Tage
REAL TALK👏
Albin Etemi
Albin Etemi Vor 28 Tage
A osh qeky qaj qe thojke a e din sa shum te dua o moj pare - per ty krejt tzezat i boj 🤐🤷‍♂️
MyidolRikiS
MyidolRikiS Vor 26 Tage
Ktu nuk ka thon qe nuk e don paren, po thjesht që se qka po t'shtin me bo për pare..
erkida
erkida Vor 28 Tage
😑pa pare ti sdo e kishe nxjerr kengen
gioyu comi
gioyu comi Vor 29 Tage
Melisa:1 dit 1.2 m Getinjo:1 dit 300 k Kshu vlersohen artistet e vertet ☹💔
Faby Sel
Faby Sel Vor 29 Tage
1 super keng me super mesazh qe ska kap 1 milion. Normal duhet me knu deal jo real
sokin jon
sokin jon Vor 28 Tage
👐 super broo
Elvis Shijaku
Elvis Shijaku Vor 29 Tage
Big shaq-chicken shop ... super mix ke ba 👏👏👏@getinjo 👑
deep hause
deep hause Vor 29 Tage
Njeriu teksteve me i madhi
Ledi Ledi1
Ledi Ledi1 Vor 29 Tage
Nuk din me ngju keng shqiptaret kjo esht super geng
Ledi Ledi1
Ledi Ledi1 Vor 27 Tage
@gioyu comi o yll
gioyu comi
gioyu comi Vor 29 Tage
A e din sa shum te dua o moj pareee ???
Arlind Vishaj
Arlind Vishaj Vor 29 Tage
Kno ti kno
I am shkodran albanian
E ke nje bravo asnje fjale qe e ke then ste bie ne tok ky esht realitet dhe pse ti e ke perkthy ne keng dhe nje her bravoo te qoft je njeri nga rap artistat ma te mir
Sadije Bunjaku
Sadije Bunjaku Vor 29 Tage
Halla koft
Gerta Begaj
Gerta Begaj Vor 29 Tage
Super mesazh super tekst 👏👏
King Balû
King Balû Vor 29 Tage
King Je 👑👑👑🙏
leart dauti
leart dauti Vor 29 Tage
Yeah E vërtetë, parën e dojna kejt Amo parja Nejse spo foli, [?] Yeah, yeah [Verse 1] Thojna zot faleminderit saher t'bojna pare A n'fakt parja osht dreqi që na qiti t'fare Parën nuk e boni zoti po e boni idioti Parja ta prish zemrën, t'shtin me harru kush osht i joti E për pare t'don i joti, t'don femra, t'don shoki Me pare i padituni bohet ma i forti Parja ka vler edhe nese e mlon llomi Ma shum po sillet parja sot, sesa globi Çka skom bo për pare po e di që osht e keqe Parja m'shtini me nejt me njerz që i kom bezvesе Parja t'shtini me shti shumë drog nëpër kese Parja t'shtini mе prish vetën, me ja ngul tjerve Parja t'shtini mu bo nervoz e mi bërtit nanës Parja t'shtini mu bo pis me ja kthy fjalën babës Parja t'shtini mos me ja dit vlerën asni vajzës Ti bon qadush për pare nuk e ki pikën e marrës Chorus] Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a pe kuptoni? Ferri o n'tok, njeri parja e pruni Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a po e kuptoni? Ferri o ntok, njeri parja e pruni (Yeah, yeah) [Verse 2] E spo di ku me ja nis sa tkqija i boni parja Parja osht arsyja pse dikun nodh percarja Mes gjakut, fisit, shoqnis u thyn ligjet Parja hini n'mes e qiti njerin prej kikës Parja t'shtini ty mu bo shpiun me shti llafe Parja t'shtini mu bo mut me hangër mut pa fakte Parja t'shtini me bo luft me harru fjalën "paqe" Parja t'shtini me menu që je tu u knaq po kurr su knaqe Parja t'shtini me mar n'qaf njerin mos me lon t'qet Miliona pare lojn miliona njerz pa jet Kur ta kshyrsh osh veq ni flet, shit E për kët flet o njeri jeta u shit Lumturia, u fik, dashnia u shtyp Mjalta u bo guri, u shëndrru n'kryp S'ka lidhje ku beson, n'xhami ose n'kryq Parja tka bo me harru kush o Zoti yt Chorus] Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a pe kuptoni? Ferri o n'tok, njeri parja e pruni Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a pe kuptoni? Ferri o n'tok, njeri parja e pruni
Nafi Qovanaj
Nafi Qovanaj Vor 29 Tage
SHUM RESPEKT PER GENTINJON SHUM PE NDEGJOJ KANGEN BRAVO TE LUMT
Violeta Rangjelovikj
Shummm real njeri je
Violeta Rangjelovikj
Zemerrr jeee
Violeta Rangjelovikj
Bravo geti
Trimi Bytyqi
Trimi Bytyqi Vor 29 Tage
👐 super broo
malvina abdiu
malvina abdiu Vor 29 Tage
Another level ⬆️
abbsnn cose
abbsnn cose Vor 29 Tage
I vetmi reper qe cdo fjal qe e qet e ka te sakt , rrespekte gjergj fishta i hip hopit ❤️❤️❤️
Leonit Berisha
Leonit Berisha Vor Monat
A e din sa shum te dua o moj pareee ???
toni toni
toni toni Vor Monat
o bro shum te forte paske qit rrespekte per ty
Kumanova 92
Kumanova 92 Vor Monat
Vetem 28.00like? E ato qe e bajn disslike skan jet.
Dis Bobi
Dis Bobi Vor Monat
Si kam mundsi qe kenget me mesazh kan kaq pak klikime rsp getinjo 🙏🏻🙏🏻🧿
abbsnn cose
abbsnn cose Vor 29 Tage
Super kengë
doire aintu
doire aintu Vor Monat
I vetmi reper qe cdo fjal qe e qet e ka te sakt , rrespekte gjergj fishta i hip hopit ❤️❤️❤️
K.S.O. King
K.S.O. King Vor Monat
Qish veten ti. Kur qona prej Gjumit e falenderoj Zotin se jom shnosh. Se je Rrugaq ti nuk osht kejt Kosova more Klloshar
Nächster
ALEXANDER RYBAK - FAIRYTALE
3:21