Dunkel

Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe 

Abonnieren
Aufrufe 1,8 Mio.
95% 17 000 765

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

Follow Shyhrete Behluli on…
IG: shyhrete_be...

© \u0026 ℗ Shyhrete Behluli \u0026 Onair Media. All Rights Reserved

Am

 

7 Jun 2021

Teilen:

Link:

Video herunterladen:

Link wird geladen...

Hinzufügen:

Meine Playlist
Später ansehen
KOMMENTARE 0   
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi Vor 13 Stunden
Ju këndoft zemra gjithë jetën kënge me ni mesazhë përques Respekt ❤❤🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰👏👏👏👏
Mesa Mesa
Mesa Mesa Vor 14 Stunden
Selam melodis gold i beljuhji ikona muzik Albani sum sum mir častu muslim bosljak i sip masedonija 🌹🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇲🇰🌷🌷🇵🇰🇹🇷🇲🇷☝️☝️🕋☝️☝️🌷🌷👍🆗🌹
Papare Free
Papare Free Vor 16 Stunden
o ghithmon knofshi si na knaqt sidomos neve ghysheve flm shum per respekt qi kini ndaj ghysheve🤲❤❤
Aferdita Merovci
Aferdita Merovci Vor 16 Stunden
Gjithe mon knofshi 🤲🤲♥️♥️💎💎🌟🌟
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi Vor 13 Stunden
Доброго дня.
Cassie
Cassie Vor Tag
Bravo respekt 🔥🔥👏👏👏
Gina Meta
Gina Meta Vor Tag
Jeni⭐⭐⭐⭐⭐⚘⚘⚘⚘⚘
Zemrie Ahmetaj
👌👌👌👌👌😇😇😇😇😇💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙blerta😊😊😊
Edison Zaraj
Edison Zaraj Vor Tag
Mir et
Emily An
Emily An Vor 2 Tage
Te preferuarit e mi ju pergezoj super kenge vazhdofshi keshtu perhere se na knaqet zemren.
Cassie
Cassie Vor Tag
♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Nderim Hajdari
Nderim Hajdari Vor 2 Tage
Ju lumtë shum bukur si gjith ju dy 🌟🌟💕
Kumrije Veliq
Kumrije Veliq Vor 2 Tage
Ju lumt goja po mir po knoni
bowen voowy
bowen voowy Vor 2 Tage
Qe hiti veror 🔥🔥🔥
Izet Muhadri
Izet Muhadri Vor 2 Tage
Goja julumt ozot
Emily An
Emily An Vor 2 Tage
Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️
Fatmire “fitore” Arifi
Nje kenge me plote Dashuri e me plote gezim ju gjithmone qofshi te bekuar per kete kange kaqe te qellume 🙏❤️❤️⭐️⭐️ Nje ndjenje e pa pershkrume dhe lume ajo Nane qe i prete keto vite te bukura te jetes🙏❤️❤️⭐️⭐️Faleminderit
life is beautiful
*ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess...* te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time
Entela Belulaj
Entela Belulaj Vor 4 Tage
Arjan te vlersoj shume kenget e tua I degjoj shume her kan tekste fantastike👏👏👏
Miraxh Miraxh
Miraxh Miraxh Vor 2 Tage
❤❤❤❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💜❤💙❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤❤💙❤❤💙❤❤❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙💙💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Vor 4 Tage
Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸
bowen voowy
bowen voowy Vor 2 Tage
life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and g
Hajriz Balinca
Hajriz Balinca Vor 4 Tage
Gjitha ash tu
Александр Кузьмин
Доброго дня.
Hatixhe osmani
Hatixhe osmani Vor 5 Tage
Ju lumt fjal shum te sakta beq vazhdoni jeni duet me i bukur
Joanna
Joanna Vor 5 Tage
Dy kengetare me vleresim.maksimal si ne interpretim ashtu edhe per tekstin Hallall
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Vor 4 Tage
Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤
Entela Salko
Entela Salko Vor 5 Tage
Ju kendoft zemra gjithe jeten.Zoti ju rujte te dyve.I lutem Zotit te ma plotesoj deshiren tju takoj nje dite.
mirimusaj mirimusaj
♥️♥️♥️♥️♥️♥️
abo nement
abo nement Vor 5 Tage
c'est une farce...................hum................ratée
minij hooi
minij hooi Vor 5 Tage
Suksese shum muzik interesante dhe me plot dashuri ju lumt
Shkekqim Hysa
Shkekqim Hysa Vor 5 Tage
Te lumte goja dhe mos u plaksh kurre
Lazim Konesha
Lazim Konesha Vor 5 Tage
Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️
Januz Nishori
Januz Nishori Vor 5 Tage
ju lumt
gold.agfansat
gold.agfansat Vor 6 Tage
❤️😍
minij hooi
minij hooi Vor 5 Tage
shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit
bofooit gojo
bofooit gojo Vor 6 Tage
O ber Yllat 💫💫e kosoves zemrat na i knaqni me kto kong ju lumt goja be zoti ju rujt inshalla ❤❤🤗🤗♥️♥️
TheChosen
TheChosen Vor 6 Tage
You may be asking; how do I stop all these sins? Simply take the first step of repentance and have inner hatred for those sins, then ask Jesus to forgive you and come into your life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and give you victory over those sins; then you will need to cut off from the source of those sins in your life (may be sinful friends; stop the evil relationship. This gospel is not to condemn you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ
Anna Stone
Anna Stone Vor 6 Tage
Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸
Klevis Shabi
Klevis Shabi Vor 6 Tage
Jeni super ju knoft zemra
bofooit gojo
bofooit gojo Vor 6 Tage
ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .
Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale
Text shum i mire si gjithnja ju lumte👏👏🥰
Ida Koleci
Ida Koleci Vor 6 Tage
Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤
Genti Gjoka
Genti Gjoka Vor 6 Tage
Bravo bravo bravo❤❤kenge e mrekullueshme
Fatime Shehu
Fatime Shehu Vor 6 Tage
Ju knoft Zemra shyhreti u knaqt me nipa e mbesa e golldit nana i prit shum nipa e mbesa e u knaqte ta ju rritshin hallall
Kumrije Veliq
Kumrije Veliq Vor 6 Tage
Te lumt goja qysh po dini per tan me jav kushtu me kto kend t bukra
Lodi Hidri
Lodi Hidri Vor 6 Tage
👑👑💖💖💎💎
Kristian Prendi
Kristian Prendi Vor 6 Tage
Ju kendofte Zemra Shqipe 🇦🇱🇽🇰♥️♥️ ju pershendes
Leaa Rahovec
Leaa Rahovec Vor 6 Tage
Pom me duket se goldi ja paska kushtu ket kang nenes vet kenga shum e mir por po me duket se djali nuk paska ngja nga dajt po bohet fjal vetem per ni gjyshe 🤨
Ajshe Gashi-Cocaj
shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit
Valbona salihu
Valbona salihu Vor 7 Tage
O tu knaqt Zemra o Gold ishalla ki fst xhith jeten edhe Zoti te rujt ty edhe nane tënde e Djalin ishslla rrite me ta mirat Botess
Ptao Tom
Ptao Tom Vor 7 Tage
Urime ju lumtë goja respekte dhe suksese👏👏👏👏👏👏
Bujar Sinani
Bujar Sinani Vor 7 Tage
PERHAJR GJYSHE PERHAJR NAN A SA MIR MË PATE THAN TE LUMT GOLD SI GJITHMON HIT SUKSESE VLLA 👏👏
Atid Itarba
Atid Itarba Vor 7 Tage
Oo Zot Zemra juknoft gjithmon nejet⭐⭐👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Drita ademaj
Drita ademaj Vor 7 Tage
ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .
Gerta Kaca
Gerta Kaca Vor 7 Tage
Ju kendofte zemra. Jeni dy kengetar te vecant.
Ptao Tom
Ptao Tom Vor 7 Tage
Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄
Nana SG
Nana SG Vor 7 Tage
Gjithmon gzim e paqi ne jet se jini te mrekullushum
Josely
Josely Vor 7 Tage
Prinesch shyrete bukuroshe shpritat sukuese zemrat jem shqiptare💃💃❤
Felleze Lamce
Felleze Lamce Vor 7 Tage
Sa bukur ju kendofte zemra gjithmon
Shashi Goud
Shashi Goud Vor 7 Tage
debins.info/dash/ap-zzZqFhsd7ocg/video.html
Ndoc Brulaj
Ndoc Brulaj Vor 7 Tage
Shume bukur
Selime Meco
Selime Meco Vor 7 Tage
Super keng
Dorina Shala
Dorina Shala Vor 7 Tage
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Dorina Shala
Dorina Shala Vor 7 Tage
Bukur shumm❤❤
eli
eli Vor 8 Tage
Nena jem 3 nipa e mbesa 4 vjet as nuk i ka njoh nga afer 😭😭😭
Shqipe Lami
Shqipe Lami Vor 8 Tage
Api
Silvana Kume
Silvana Kume Vor 8 Tage
N'a knoqët veshin me kto zërat e bukur që keni. Ju knoft zemra. Rrespekte
Lumturi Xhuti
Lumturi Xhuti Vor 8 Tage
Shum shum e bukur dhe zerin mrekulli bravi
Xy Pr
Xy Pr Vor 8 Tage
Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄
cqvio doli
cqvio doli Vor 8 Tage
❤❤ Goja julum gjithomn ❤❤
DugiJaguarLata
DugiJaguarLata Vor 8 Tage
Respekt Zemra ju kendoft Suksese 👍👏⭐⭐
Arjon Sokolaj
Arjon Sokolaj Vor 8 Tage
Flm per kengen e bukur,suksese E kam degjuar dhe menduar nenen time ne çdo varg qe e keni kendue ju. Bravoooo👏👏
Besart Miftari
Besart Miftari Vor 8 Tage
Qe hiti veror 🔥🔥🔥
Fiqirete Sade
Fiqirete Sade Vor 8 Tage
💞
cqvio doli
cqvio doli Vor 8 Tage
❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Blerta Hasaj
Blerta Hasaj Vor 8 Tage
Bravo super keng ju knoft zemra
Fatjon Ndreca
Fatjon Ndreca Vor 8 Tage
Urime Goldi vertet shum e bukur si kenge
Hoxha Mimoza
Hoxha Mimoza Vor 8 Tage
Ho ju lumt goja ju kendofte zemra gjithmon 🤗🤗🥰🥰❤❤❤
senni bgon
senni bgon Vor 8 Tage
O ju u knofte ajo zemer, se e paski ba perfekte kete kange, ju tè dy sebashkut i bani kanget tè bukuuuuura pa mas,komplimenti Zoti ju rujte 🙏🙏💖💖
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi Vor 56 Minuten
you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ
Duk Goraj
Duk Goraj Vor 8 Tage
JENI FANTASTIK ,RESPEKT E PERSHENDTJE PËR TË DY ,NA GËZONI ZEMTAT ME KËTO KANG ,ZOTI JU GEZOFT ,🇦🇱🇬🇧🇦🇱
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi Vor 56 Minuten
Bravo respekt 🔥🔥👏👏👏
Vincenzo Bajraktari
🤍🤍
Rabie Ivziku
Rabie Ivziku Vor 8 Tage
Kenge mrekulli👑🌟
Rifat Zaraj
Rifat Zaraj Vor 8 Tage
Zemra jemme Goldi 😚😚😚😚😚😚😚
senni bgon
senni bgon Vor 8 Tage
Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng
Zekije Kabashi
Zekije Kabashi Vor 8 Tage
Uuu878uuhu and him 7in 88feet 88
Hateme Shabani
Hateme Shabani Vor 8 Tage
Ju lu..mt
Jeni Xhameta
Jeni Xhameta Vor 9 Tage
Gjyshet i kujtoj me malle se jane dashuri dhe tani qe vete jam gjyshe dashuria per nipin eshte e madhe dhe falenderoj zotin qe me dha mundesi te provoj kete ndjesi lumturie ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Kamenica Qameri
Kamenica Qameri Vor 7 Tage
shum e bukur kenga❤❤
T R
T R Vor 9 Tage
U myte moj shyhrete jo baba jo nana tash gjyshja je ba bajat rri gjyshe rri shpi
Haxhere Syla
Haxhere Syla Vor 9 Tage
Ju knoft zemra.
Faton Arifi
Faton Arifi Vor 9 Tage
♥️♥️
nijuo joing
nijuo joing Vor 9 Tage
Ju knoft zemra💕
Naije Demaj
Naije Demaj Vor 9 Tage
Ju gzoft goja e ju rujt zoti 😆😌🌺
annag cocl
annag cocl Vor 9 Tage
Juh lumt shum keng Emir Po Nana jem gzime kah Pas tash nah lah Zoti gjenet eka lan shpi Plot 👏❤️❤️🇸🇪🇦🇱
Kimete Balliu
Kimete Balliu Vor 9 Tage
Zemra ju kendoft sa te mir jeni te dy ❤❤ Kur e degjova zemra mu plagos sa me mungon moj Nan 💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
nijuo joing
nijuo joing Vor 9 Tage
Ju knoft zemra ❤️🇦🇱
Skender Curri
Skender Curri Vor 9 Tage
Qetesi shpirti jeni
Dean Sefa
Dean Sefa Vor 9 Tage
Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng
Vlora
Vlora Vor 9 Tage
💖🙏🇦🇱
annag cocl
annag cocl Vor 9 Tage
zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏
Sabrije Zekaj
Sabrije Zekaj Vor 9 Tage
Shum kenk e bukur goja ju lumt ❤❤⭐⭐👏👏
Hasime Ahmeti
Hasime Ahmeti Vor 9 Tage
shum ja ke qellu me ket keng urime
Jeton Selmani
Jeton Selmani Vor 9 Tage
Urime e suksese ju kendoft gjithmone zemra jeni yje te dyt🤲👌🏻
Bukurie Ferati-Zeqiri
Jeni te ntekullueshen Ju lumte Shendet e suksese ❤️❤️
almendu alpa
almendu alpa Vor 9 Tage
Lum kush ka gjyshe dashuria me e madhe ne bot
almendu alpa
almendu alpa Vor 9 Tage
Suksese shyhrete dhe gold ag🙏🙏
Joelr Guooltti
Joelr Guooltti Vor 9 Tage
According to an official announcement from Qingdao University Hospital in Shandong Province on February 26, its Organ Transplant Center director Zang Yunjin suddenly died that morning at age 57. Numerous sources said Zang committed suicide by jumping off a building. “He jumped out from the 16th floor in Qingdao Hospital. It is not a secret,” wrote one netizen. “There could be an unspoken scandal behind it,” another one added. Zang is not the first organ transplant expert in China that has committed suicide in recent years. Li Baochun, organ transplant expert from the Second Military Medical University in Shanghai, jumped out from the 12th floor in May 2007 and died. Li Leishi, a kidney transplant pioneer from Nanjing General Hospital of the People's Liberation Army in Jiangsu Province, jumped out of his home on the 14th floor in 2010 and died. He was 84. Zhang Shilin, deputy director of the Urology Department at Shanghai Tumor Hospital, jumped out of his office on the 8th floor on March 24, 2014. He hit the hospital's oxygen tank and died. Since the crime of forced organ harvesting was exposed in 2006, a large number of hospitals have been reported to be involved in the atrocity. They include the facilities that Zang used to work.
Artur Hoxha
Artur Hoxha Vor 9 Tage
Ju knoft ❤️Respeke 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Lule Zefi
Lule Zefi Vor 9 Tage
Ju knoft zemra ❤️🇦🇱
Orgito Meco
Orgito Meco Vor 9 Tage
Super keng🙏🙏
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra Vor 10 Tage
Zemra me dhemb shum kurt ti sho pleqit ne pflegeheim shqiptar edhe nuk vin as me visitu edhe kurti vetish a ukan kush sot qith thon po ukan qika me femi ose rreja me femi met kop zemra Njerzi mos harroni se keni mu plak bota rrotullohet
Hava Gashi
Hava Gashi Vor 10 Tage
Ooo Zoti ju rujt jeni te mrekullushem ni mesazh Shum Shum i mir i gjysheve jena gjyshet ma te lumtura me bot ska ma mir se gjyshe me kan Tash na pasni qit Edhe ne kang zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏
Brunildaqgdmyviughūĺm on lt268bjkfo Hasa
Bravoooooo ju lumt goja ...suksese paci jeten e gjat
Nächster
Gold AG - Sofra e nanës
4:06
World's Tallest Man
1:00
Aufrufe 11 Mio.
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
World's Tallest Man
1:00
Aufrufe 11 Mio.